PREFERENCYJNE POŻYCZKI DLA PRZYSZŁYCH PRZEDSIĘBIORCÓW

AKTUALNOŚCI

"Środki na start własnej działalności - Szkolenie

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych pozyskaniem środków na rozpoczęcie własnej działalności gospodarczej.
Szkolenie – „jak zacząć …środki na start”  organizowane przez Centrum Przedsiębiorczości Smolna w Warszawie, Smolna 4/Kruczkowskiego 5, Park Karola Beyera.
Szkolenie w dniu 18/10/2017, nasza prezentacja ok godziny 11:00
Zapraszamy
 

Szkolenie - środki na własną działalność

Zapraszamy na kolejne bezpłatne szkolenie z serii „Jak zacząć …środki na start”. Szkolenie odbędzie się w najbliższą środę (17-05-2017). Centrum Przedsiębiorczości,  Warszawa, ul. Smolna 4/ Kruczkowskiego 5.
Nasza prezentacja ok 10:00.
Zapraszamy !!!

Środki na start ...

Zapraszamy na kolejne spotkanie w Warszawie z serii „Jak zacząć…środki na start”, które odbędzie się w Centrum Przedsiębiorczości Smolna 12 KWIETNIA 2017R.

Piszą o nas !

Piszą o nas to się chwalimy ! włożony wysiłek i zaangażowanie w realizację projektu zostało docenione już nie tylko lokalnie ! Jesteśmy na terenie woj. mazowieckiego ale nic nie stoi na przeszkodzie aby obszarem naszej działalności był cały kraj, Europa … ;-)
 
https://www.fi-compass.eu/publication/case-studies/case-study-creating-new-jobs-and-entrepreneurship-through-financial
 
https://www.fi-compass.eu/sites/default/files/publications/case-study_esf04d_pl_radom.pdf
 
 
 
 

Spotkania informacyje w Warszawie

Wszystkich zainteresowanych z Warszawy i okolic założeniem działalności gospodarczej i pozyskaniem finansowania zapraszamy w każdym miesiącu na prezentację naszego Funduszu Pożyczkowego. Spotkania takie odbywają się dwa razy w miesiącu. Jedno spotkanie obywa się w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Warszawie przy ul. Ciołka 10a drugie w Centrum Przedsiębiorczości przy ul. Smolnej 4. O szczegółowych terminach będziemy informować na bieżąca. Serdecznie zapraszamy.
 

Środki na start !

Zapraszamy na kolejne spotkanie informacyjne z serii „Jak zacząć … środki na start” które odbędzie się w Warszawie w siedzibie Centrum Przedsiębiorczości Smolna, ul. Smolna 4 / Kruczkowskiego 5.
Szkolenie rozpoczyna się od godziny 9:00 do 13:00, 22 marca 2017.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych uzyskaniem finansowania własnej działalności, szczególnie przed założeniem własnego biznesu.

Zaproszenie do składania ofert – znak sprawy 02-2016/6.2POKL

Szanowni Państwo!
Stowarzyszenie „Radomskie Centrum Przedsiębiorczości” zaprasza do składania ofert na świadczenie usług w zakresie udzielania pomocy w poprawnym wypełnianiu wniosków o pożyczkę z elementami biznesplanu osobom chcącym założyć własną działalność gospodarczą z obszaru całego województwa mazowieckiego w związku z realizacją projektu pt. „Kreowanie nowych miejsc pracy  i przedsiębiorczości w woj. mazowieckim za pomocą instrumentów inżynierii finansowej” współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego, realizowanego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007- 2013, Priorytet VI – Rynek pracy otwarty dla wszystkich, Działanie 6.2 – Wsparcie oraz promocja przedsiębiorczości i samozatrudnienia.
Pełna dokumentacja Zapytania ofertowego do pobrania poniżej:

z serii "Jak zacząć ... środki na start" !!!!

Zapraszamy na kolejne spotkanie informacyjne z serii „Jak zacząć … środki na start” które odbędzie się w Warszawie w siedzibie Centrum Przedsiębiorczości Smolna, ul. Smolna 4 / Kruczkowskiego 5.
Szkolenie rozpoczyna się od godziny 9:00 do 13:00, 7 grudnia 2016.
Zapraszamy wszystkich zainteresowanych uzyskaniem finansowania własnej działalności, szczególnie przed założeniem własnego biznesu.

"Jak zacząć...środki na start"

Zapraszamy na kolejne spotkanie z serii „Jak zacząć …środki na start”. Macie pomysły na własny biznes ale nie wystarczające środki na rozwiniecie skrzydeł. Zapraszamy na spotkanie, Warszawa 19-10-2016, Centrum Przedsiębiorczości Smolna, ul. Smolna/Kruczkowskiego 5, zaczynamy od 9:00.

Spotkanie informacyjne w Warszawie

Zapraszamy na spotkanie dla przyszłych przedsiębiorców – „Jak zacząć …środki na start”
Spotkanie odbędzie się w Centrum Przedsiębiorczości Smolna, Warszawa w dniu 21-09-2016.
Start od godziny 9:00. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.